ضمانت اصل بودن کالا

یکی از اهداف اصلی بازگشایی فروشگاه پی بی 360، فروش کالاهای اورجینال با کیفیت بالا بوده است.از آنجا که کلیه ی محصولات ارایه شده در وب ‌سایت پی بی 360، یا توسط خود شرکت به صورت مستقیم و قانونی از سایر کشور ها خریداری و وارد کشور شده است و یا از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه شده اند می توانیم این اطمینان را به مشتریان خود بدهیم که محصولاتی با کیفیتی پایین . یا حتی متوسط در این وب سایت به فروش نمی رسانیم.

ضمانت اصل بودن کالا چیست ؟ 

همواره یکی از دغدغه های اصلی خریداران اینترنتی اصل بودن کالای خریداری شده و یا انطباق آن کالا با محصول مندرج در سایت می باشد. ما با درک این نیاز اقدام به فعال سازی سرویس ویژه ای به منظور تسهیل فرایند خرید مشتریان خود کرده ایم. در صورتی که محصولی از سایت پی بی 360 خریداری کردید و پس از دریافت کالا تا 48 ساعت محصول خریداری شده مشکلی داشت می توانید کالای مذکور را با هماهنگی بخش پشتیبانی بازگردانید و وجه پرداختی خود را پس بگیرید.

شایان ذکر است که  کلیه کالاهایی موجود در فروشگاه ساخته شده توسط برند های شاخص و با کیفیت روز دنیا بوده و علاوه بر این توسط کارشناسان متخصص و متعهد تیم ما پیش از خرید ارزیابی می شوند با این وجود مشتریان محترم حق دارند تا در صورتی که مغایرتی در محصول ارسالی با کالای اورجینال مشاهده نمودند ظرف 48 ساعت به پشتیبانی سایت اطلاع دهند.

ضمانت اصالت کالا به معنای تضمین کیفیت کالای مندرج در وب سایت پی بی 360 می باشد.

 

 

بازخوردها