ارسال سریع در تهران

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که به یک کالای خاصی فورا احتیاج داشته باشید ممکن است قصد هدیه دادن به دوستانتون داشته باشید و یا اینکه مسافر باشید و وقت زیادی نداشته باشید و یا به هر دلیل دیگری بخواهید محصول مورد نظرتون رو یک ساعته دریافت کنید.

فروشگاه اینترنتی پی بی 360 با درک این نیاز از مشتریان داخل تهران خود شرایط انجام این مهم را فراهم کرده است.

پی بی 360 علاوه بر برخورداری از ناوگان اختصاصی حمل و نقل محصولات،  اقدام به عقد قرارد با شرکت های معتبر مانند الوپیک و اسنپ (اسنپ باکس) کرده است تا تجربه ی لذت بخشی از خرید غیر حضوری (آنلاین) را برای شما عزیزان به ارمغان آورد. این بدان معناست که حتی در صورتی که ناوگان اختصاصی وب سایت مشغول بوده و امکان ارسال کالای شما را در زمان بندی مطلوب شما نداشته باشد کارشناسان سایت محصول مورد نظر شما را از طریق دیگری ارسال می کنند.

بدین منظور در صورتی که تمایل دارید کالای مورد نظر را در داخل شهر تهران (مناطق 20 گانه) در کمتر از 1 ساعت تحویل بگیرید کافیست پس انتخاب روش ارسال از طریق پیک، در قسمت یادداشت هنگام سفارش این مطلب را با کارشناسان ما در میان بگذارید و یا با تلفن های شرکت تماس گرفته و به صورت تلفنی درخواست خود را مطرح کنید.

جدول زمانبندی و هزینه های ارسال سریع : 

هزینه ی ارسال محصولات فروشگاه پی بی 360 در داخل شهر تهران از طریق پیک (ناوگان حمل فروشگاه و سایر شرکت های همکار) مبلغ 25.000 تومان است.  

ناوگان اختصاصی فروشگاه پی بی 360
زمان ساعت 16 الی 18 ساعت 18 ال 20
هزینه 25000 تومان 25000 تومان
ارسال از طریق شرکت های حمل اکسپرس (الوپیک - اسنپ باکس)
زمان از 11 صبح تا 8 شب 
هزینه 25/000 تومان

     

نظرات