محصولات برند اچ پی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2 3 4 5

شرکت HP

شرکت HP را می توان یکی از افتخارات دنیای الکترونیک دانست. لپ تاپ اچ پی در سال 2022 رتبه ی دوم تولید کنندگان لپ تاپ در دنیا با سهم 19.4% را بدست آورد. این برند آمریکایی در سال 1939 توسط مهندسین آقایان هولت و پکارد در کالیفرنیای آمریکای تاسیس گردید. این شرکت در سال 2015 در راستای تغییرات بنیادین که در هیات مدیره تصویب گردید به نام HP تغییر نام داد. بعد از این تغییرات بود که زیر برندهای این شرکت هر یک دارای یک مدیریت جدا پیدا کردند و برند هایی مانند HP Omen ایجاد شدند. 

حوزه ی کاری HP بیشتر به حوزه ی سرور ها و لپ تاپ و پرینتر معطوف می شود و شاید کمتر کسی در دنیا باشد که با پرینتر های HP کار نکرده باشد. در حوزه ی لپ تاپ و کامپیوتر های شخصی نیز این شرکت دارای چندین زیر برند مانند آمن، الیت بوک و پاویلیون و زدبوک می باشد. 

برند آمن یکی از جدیدترین تغییرات و توسعه های شرکت HP است. پیش از این شرکت HP برند لوکس VoodooPC را در سال 2006 جهت توسعه خط تولید کیس های خانگی خریداری کرده بود. با این حال، با توسعه ی لپ تاپ های گمینگ جای لپ تاپ های گیمینگ در سبد شرکت HP خالی بود. از این رو در سال 2016 تصمیم بزرگی گرفته شد که و HP تصمیم گرفت که برند VoodooPC را با نام جدید Omen معرفی کند. البته لوگوی مربعی آمن وام دار لوگوی Voodoo می باشد و ادای احترامی به این برند قدیمی بود. از سال 2016 تا به حال اچ پی آمن در حال توسعه ی لپ تاپ گیمینگ اچ پی می باشد و لپ تاپ های آمن 17 , آمن 16 و در سال 2023 آمن 16 اسلیم را روانه ی بازار کرده است. HP که بعد از لنوو بیشترین سهم در بازار فروش لپ تاپ دارد توانسته است که با معرفی برند Omen سهم بزرگی از بازار لپ تاپ های گیمینگ را به خود اختصاص دهد.

از نگاه کیفیت و دوام نیز اچ پی را می توان از پیشگامان حوزه ی کیفیت و دوام دانست. خصوصا زیر برندهایی مانند آمن که برای گیمینگ بالا رده است و لپ تاپ های زدبوک که لپ تاپ های ورک استیشن این شرکت هستند از مثال های کیفیت و دوام در بین اهل فن محسوب می شوند.