تحویل اکسپرس

یکی از موارد پر اهمیت برای مشتریانی که خرید اینترنتی را انتخاب کرده اند ارسال به موقع کالای خریداری شده (تحویل فوری) می باشد. در همین راستا وب سایت “پی بی 360 ” تمام تلاش خود را به جهت تحقق این هدف به کار بسته است و با فعال سازی تحویل اکسپرس برای همشهریان گرامی در شهر تهران به میزان قابل توجهی رضایت مشتریان خود را در این زمینه جلب کرده است.

                                                                                     تحویل اکسپرس 2 تا 3 ساعته در تهران

کلیه محصولاتی که در وب سایت پی بی 360 دارای بج قیمت است در انبار های این مجموعه موجود می باشد به همین علت پی بی 360 (روز های تعطیل و پنجشنبه تا ساعت 12) در وب سایت ثبت شده باشد را در صورتی که مشتری نحوه ی ارسال را از طریق پیک موتوری انتخاب کند، همان روز توسط پیک ارسال خواهیم کرد. شایان ذکر است که در بعضی ایام مانند آخر سال که حجم سفارشات به طرز قابل توجهی افزایش پیدا می کند ممکن است زمان ارسال درج شده در سایت کمی با تاخیر صورت بگیرد که در این صورت نیز جای نگرانی نیست چون کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم جهت ارسال کالا با شما انجام خواهد شد. 

همچنین سفارشاتی که مربوط به سایر شهرستان ها است بین 2 تا 4 روز کاری توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به دست مشتریان خواهد رسید. به منظور پردازش بهتر و سرعت بیشتر در ارسال کالا از کلیه کاربران محترم درخواست می شود فرآیند پرداخت خود را از طریق درگاهای اینترنتی سایت انجام دهند.

بازخوردها