Loading...

آشنایی با گارانتی داتیس برتر

مقدمه :

شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه عرضه کننده محصولات با کیفیت شیائومی با گارانتی "داتیس تجارت برتر خاورمیانه" در ایران می باشد. این شرکت با تکیه بر دانش فنی و اهمیت به امر آموزش همواره در تلاش است تا به صورت بی وقفه پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد.در دنیای پیچیده ی کنونی لوازم الکترونیکی نیز هر روز پیچیده تر می شوند مضاف بر این شرکت های بزرگ تولید کننده اطلاعات صحیح و کاملی از محصولات خود در اختیار مخاطبان نمی گذارند.

داتیس تجارت در راستای اصول مشتری مداری و همچنین به منظور بهره مندی مشتریان از خدمات پس از فروش نوین اقدام به راه اندازی گارانتی 18 ماهه خدمات کرده است. این بدان معناست که این شرکت صرفا فروشنده ی محصولات نیست و پس از فروش کالا نیز به مدت 1.5 سال همراه شما در تامین قطعات محصول مذکور از مبدا، برطرف کردن مشکلات فنی (واحد تعمیرات) و راهنمایی در راه اندازی و ست آپ کردن محصولات می باشد. شایان ذکر است که در حال حاضر تعداد اندکی از محصولات شیائومی تحت پوشش این گارانتی هستند. البته در تلاش هستیم تا با گسترش واحد خدمات پس از فروش خود و توانمند سازی تیم پشتیبانی قادر باشیم تا کلیه نیاز های بعدی شما را پاسخگو باشیم.

 محصولات شیائومی با گارانتی داتیس تجارت برتر خاورمیانه

خدمات پس از فروش:

شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه ارائه دهنده ی گارانتی رسمی محصولات کامپیوتری شیائومی در ایران می باشد. شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه کار خود را به صورت رسمی با دریافت نمایندگی سه محصول لپ تاپ، مانیتور و تلویزیون شیائومی از شرکت شیائومی شروع کرد. در آینده ای نزدیک نیز قصد داریم  تا کلیه ی محصولات کامپیوتری شیائومی را تحت گارانتی داتیس سرویس قرار دهیم. با توجه به ارتباط نزدیک بین شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه با تامین کنندگان شرکت شیائومی، فرآیند تامین لوازم و قطعات محصولات گارانتی شده همگی با مشاوره ی شرکت اصلی در چین صورت می پذیرد. چنین ارتباط تنگانگی منجر به تامین سریع و با کیفیت لوازم و قطعات یدکی محصولات دارای گارانتی شده است. به همین دلیل در حین فرآیند فروش، به خریداران عزیز اطمینان خاطر داده می شود که در مدت 18 ماه گارانتی داتیس سرویس، تیم گارانتی با تمام قوا در کنار خریداران عزیز است.

بدیهیست در مدت زمان یاد شده پس از خرید کلیه هزینه های ناشی از اتفاقات پیش آمده (در راستای موارد مطروحه در کارت گارانتی محصول مورد نظر) بر عهده ی شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه می باشد.

چگونگی استفاده از گارانتی داتیس سرویس

پیرو مذاکرات انجام شده، قراردادی در اواخر سال 98 بین شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه به عنوان شرکت گارانتی دهنده با سایت فروشگاه الکترونیکی pb360.ir بسته شد. نظر به سابقه و توانایی سایت پی بی 360 در توزیع سریع و ارزان کالا های الکترونیکی در سرتاسر ایران، شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه متعهد گردید که صرفا محصولات کامپیوتری دارای گارانتی شیائومی را از طریق این وب سایت بفروش برساند. البته حق فروش محصولات مشابه و بدون گارانتی شیائومی برای سایت pb360.ir محفوظ است .

با توجه به ثبت رسمی شماره ی سریال محصولات دارای گارانتی در پایگاه اطلاعات داتیس سرویس، مشتریان عزیز برای بهره برداری از خدمات گارانتی داتیس تجارت فقط لازم است که در حین خرید، گزینه ی گارانتی 18 ماهه داتیس سرویس را انتخاب کنند.

چرا باید قطعات و لوازم شیائومی را با گارانتی داتیس سرویس انتخاب کنید؟

با توجه به مراودات رو به رشد شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه با طرف چینی، عموماً کالاهای معیوب جهت رفع عیب به شرکت شیائومی در چین ارسال می شود و وسیله ای نو در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا اسباب رضایت آنها فراهم شود. با این حال، شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه با داشتن تیمی مجرب فنی، اشکالات جزئی را در محل دفتر خدمات تعمیرات این شرکت برطرف می کنند.

 شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه از ابتدای سال میلادی اقدام به انجام مذاکره با شرکت های تامین کننده که زیر نظر شرکت مادر در چین هستند، نمود. خوشبختانه در این مسیر موفق به عقد قرارداد تامین قطعات و مشاوره فنی و آموزشی با شرکت های مذکور در چین شد. این امر باعث شد که ابتدا نحوه ی تبدیل لپ تاپ های چینی به نسخه ی گلوبال به تیم فنی شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه سپرده شود و نرم افزار های مربوطه در اختیار آنها قرار گیرد. ثانیاً، انجام مراودات پیرامون مشکلات احتمالی پیش آمده برای لپ تاپ ها با سهولت زیادی انجام شود.

کیفیت گارانتی لپ تاپ

شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه به عنوان نمایندگی شیائومی در تهران مفتخر است که اعلام نماید که تامین هر گونه قطعه ی مشکل دار احتمالی در لپ تاپ ها در اسرع وقت از کشور چین انجام می پذیرد.

برخورد لازم می بینیم به اطلاع عزیزان برسانیم که مطابق با جدیدترین تفاهم نامه ی بین طرف چینی و شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه، ویندوز اوریجینال کلیه لپ تاپ ها به نام خریداران عزیز ثبت می گردد. با توجه به امکان وجود مشکلات پیش بینی نشده ی همیشگی برای کاربران ایرانی از طرف شرکت های آمریکایی مانند مایکروسافت، تصمیم جدید شرکت بر این شد که همه ی لپ تاپ ها پیش از تحویل به عزیزان مشتری به صورت تلفنی به نام آنها در سایت مایکروسافت ثبت شود تا بیش از پیش رضایت مشتریان جلب شود.

تلویزیون های شیائومی تحت پوشش گارانتی داتیس برتر : 

تعویض کلیه برد های اصلی و فرعی تلویزیون در صورت آسیب دیدن و از کار افتادن پس از بررسی و تایید تیم فنی انجام خواهد شد.

ضمانت نامه در شرایط زیر قابل اجرا نیست :

  • صدمات و ضایعات ناشی از ضربه، سقوط، حمل و نقل، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی، آتش و حرارت زیاد، گرد و غبار شدید، نوسانات برق، رعد و برق و حوادث طبیعی
  • استفاده ی غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استاندارد های تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه ی راهنمای دستگاه
  • دستگاه هایی که دستکاری شده و یا توسط اشخاصی به جز نمایندگان مجاز داتیس برتر تعمیر شوند.
  • هر نوع دستکاری، خدشه یا کنده شدن برچسب سریال یا هولوگرام، مشخصات دستگاه یا هر نوع دستکاری یا آسیب برگ ضمانت نامه.

 

قطعات و قسمت هایی که شامل گارانتی نمی شوند :

وسایل و تجهیزات جانبی، بدنه، باطری، کنترل از راه دور، کابل ها، بلند گوها و صدمات و خرابی های ناشی از اتصال غلط یا ارتباط دستگاه با سایر دستگاه ها، تجهیزات و لوازم جانبی غیر سازگار و معیوب، همچنین باقی ماند پسماند ناشی از نمایش مستمر لوگوی کانال یا تصاویر ثابت، صدمات وارده به پنل و صفحه نمایش ناشی از پاک کردن غلط با هر وسیله و ماده، تغییر موضعی نور و رنگ پنل که ناشی از ضربه و یا هر عامل خارجی باشد.

نظرات
    برگشت به بالا