آشنایی با گارانتی داتیس برتر

ورود به سایت داتیس تجارت برتر خاورمیانه

مقدمه :

شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه عرضه کننده محصولات با کیفیت تلویزیون، لپ تاپ و ماینتور از برترین تولید کنندگان جهان با "گارانتی رسمی داتیس برتر" در ایران می باشد. این شرکت با تکیه بر دانش فنی و اهمیت به امر آموزش همواره در تلاش است تا به صورت بی وقفه پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد.در دنیای پیچیده ی کنونی لوازم الکترونیکی نیز هر روز پیچیده تر می شوند. مضاف بر این، شرکت های بزرگ تولید کننده اطلاعات صحیح و کاملی از محصولات خود در اختیار مخاطبان نمی گذارند.

داتیس برتر در راستای اصول مشتری مداری و همچنین به منظور بهره مندی مشتریان از خدمات پس از فروش نوین اقدام به راه اندازی گارانتی 18 ماهه خدمات کرده است. این بدان معناست که این شرکت صرفا فروشنده ی محصولات نیست و پس از فروش کالا نیز به مدت 18 ماه همراه شما در تامین قطعات محصول مذکور از مبدا، برطرف کردن مشکلات فنی (واحد تعمیرات ایران و یا ارجاع به شرکت سازنده در چین) و راهنمایی در راه اندازی و ست آپ کردن محصولات، بدون دریافت مبلغی اضافی می باشد. شایان ذکر است که در حال حاضر تعداد اندکی از محصولات شیائومی تحت پوشش این گارانتی هستند و گارانتی داتیس برتر به عنوان گارانتی رسمی اصلی لپ تاپ ها و تلویزیون شیائومی در ایران مطرح است. امید می رود تا با گسترش واحد خدمات پس از فروش و توانمند سازی تیم پشتیبانی قادر باشیم تا کلیه محصولات حساس این برند معتبر و دیگر برندهای با کیفیت را تحت پوشش خدمات گارانتی ارائه دهیم.

 محصولات شیائومی با گارانتی داتیس تجارت برتر خاورمیانه

خدمات پس از فروش:

داتیس برتر ارائه دهنده ی گارانتی رسمی محصولات کامپیوتری شیائومی در ایران می باشد. این شرکت کار خود را به صورت رسمی با ارائه خدمات برای سه محصول لپ تاپ، مانیتور و تلویزیون شیائومی شروع کرد. در آینده ای نزدیک نیز قصد دارد  تا کلیه ی محصولات کامپیوتری شیائومی را تحت خدمات طلایی "داتیس برتر" قرار دهد. با توجه به ارتباط نزدیک بین شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه با تامین کنندگان شرکت شیائومی، فرآیند تامین لوازم و قطعات محصولات گارانتی شده همگی با مشاوره ی شرکت اصلی در چین صورت می پذیرد. چنین ارتباط تنگانگی منجر به تامین سریع و با کیفیت لوازم و قطعات یدکی محصولات دارای گارانتی شده است. به همین دلیل در حین فرآیند فروش، به خریداران عزیز اطمینان خاطر داده می شود که در مدت 18 ماه گارانتی داتیس برتر، تیم گارانتی با تمام قوا در کنار خریداران عزیز است.

بدیهیست در مدت زمان یاد شده پس از خرید کلیه هزینه های ناشی از اتفاقات پیش آمده (در راستای موارد مطروحه در کارت گارانتی و سایت شرکت) بر عهده ی شرکت می باشد.

بنا به قراردادهای جدید شرکت داتیس برتر با شرکت های ایسوس، لنوو، آنر (هواوی) و دل کلیه ی لپ تاپ های این برندها از ابتدای سال 1400 در سبد محصولات شرکت داتیس برتر قرار گرفت. آخرین مرحله ی این قرارداد ها قرارداد با ایسوس راگ بود که از ابتدای سال 1401 قرارداد آن نهایی شد. مفتخریم که اعلام نماییم کلیه ی محصولات این 5 برند در اسرع وقت و با ضمانت خدمات و اصالت کالا در اختیار عزیزان قرار خواهد گرفت. 

چگونگی استفاده از گارانتی داتیس برتر

پیرو مذاکرات انجام شده، قراردادی در اواخر سال 98 بین شرکت گارانتی دهنده (داتیس برتر) با وبسایت پی بی 360 بسته شد. نظر به سابقه و توانایی فروشگاه اینترنتی مذکور در توزیع سریع و ارزان کالا های الکترونیکی در سرتاسر ایران، شرکت گارانتی کننده متعهد گردید که صرفا محصولات کامپیوتری دارای گارانتی شیائومی را از طریق این وب سایت بفروش برساند. البته حق فروش محصولات مشابه و بدون گارانتی شیائومی برای سایت PB360.ir محفوظ است .

با توجه به ثبت رسمی شماره ی سریال محصولات دارای گارانتی در پایگاه اطلاعات شرکت، مشتریان عزیز برای بهره برداری از خدمات این گارانتی فقط لازم است کد گارانتی خود را در وب سایت Datisbartar.org بررسی نمایند.

چرا باید قطعات و لوازم شیائومی را با گارانتی داتیس برتر انتخاب کنید؟

با توجه به مراودات رو به رشد شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه با طرف چینی، عموماً کالاهای معیوب جهت رفع عیب به شرکت شیائومی در چین ارسال می شود و وسیله ای نو در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا اسباب رضایت آنها فراهم شود. با این حال، شرکت با داشتن تیمی مجرب فنی، اشکالات جزئی را در محل دفتر خدمات تعمیرات برطرف می کنند.

 شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه از ابتدای سال میلادی اقدام به انجام مذاکره با شرکت های تامین کننده که زیر نظر شرکت اصلی در چین هستند، نمود. خوشبختانه در این مسیر موفق به عقد قرارداد تامین قطعات و مشاوره فنی و آموزشی با شرکت های مذکور در چین شد. این امر باعث شد که ابتدا نحوه ی تبدیل لپ تاپ های چینی به نسخه ی گلوبال به تیم فنی شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه سپرده شود و نرم افزار های مربوطه در اختیار آنها قرار گیرد. ثانیاً، انجام مراودات پیرامون مشکلات احتمالی پیش آمده برای لپ تاپ ها با سهولت زیادی انجام شود.

کیفیت گارانتی لپ تاپ

شرکت داتیس تجارت برتر خاورمیانه به عنوان نمایندگی شیائومی در تهران مفتخر است که اعلام نماید که تامین هر گونه قطعه ی مشکل دار احتمالی در لپ تاپ ها در اسرع وقت از کشور چین انجام می پذیرد.

برخورد لازم می بینیم به اطلاع عزیزان برسانیم که مطابق با جدیدترین تفاهم نامه ی بین طرف چینی و شرکت مذکور، ویندوز اوریجینال کلیه لپ تاپ ها به نام خریداران عزیز ثبت می گردد. با توجه به امکان وجود مشکلات پیش بینی نشده ی همیشگی برای کاربران ایرانی از طرف شرکت های آمریکایی مانند مایکروسافت، تصمیم جدید شرکت بر این شد که همه ی لپ تاپ ها پیش از تحویل به عزیزان مشتری به صورت تلفنی به نام آنها در سایت مایکروسافت ثبت شود تا بیش از پیش رضایت مشتریان جلب شود.

تلویزیون های شیائومی تحت پوشش گارانتی داتیس برتر : 

تعویض کلیه برد های اصلی و فرعی تلویزیون و پنل، در صورت عدم نفوذ آب و شکستگی و از کار افتادن پس از بررسی و تایید تیم فنی انجام خواهد شد.

ضمانت نامه در شرایط زیر قابل اجرا نیست :

  • صدمات و ضایعات ناشی از ضربه، سقوط، حمل و نقل، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی، آتش و حرارت زیاد، گرد و غبار شدید، نوسانات برق، رعد و برق و حوادث طبیعی
  • استفاده ی غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استاندارد های تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه ی راهنمای دستگاه
  • دستگاه هایی که دستکاری شده و یا توسط اشخاصی به جز نمایندگان مجاز داتیس برتر تعمیر شوند.
  • هر نوع دستکاری، خدشه یا کنده شدن برچسب سریال یا هولوگرام، مشخصات دستگاه یا هر نوع دستکاری یا آسیب برگ ضمانت نامه.

 

قطعات و قسمت هایی که شامل گارانتی نمی شوند :

وسایل و تجهیزات جانبی، بدنه، باطری، کنترل از راه دور، کابل ها، بلند گوها و صدمات و خرابی های ناشی از اتصال غلط یا ارتباط دستگاه با سایر دستگاه ها، تجهیزات و لوازم جانبی غیر سازگار و معیوب، همچنین باقی ماند پسماند ناشی از نمایش مستمر لوگوی کانال یا تصاویر ثابت، صدمات وارده به پنل و صفحه نمایش ناشی از پاک کردن غلط با هر وسیله و ماده، تغییر موضعی نور و رنگ پنل که ناشی از ضربه و یا هر عامل خارجی باشد.

بازخوردها